POL | ENG | DE

+48 91 577 47 41 office@wgolegal.pl Polish | English | Deutsch

O nas 2

WGO Legal kancelaria prawna dla firm

Biznes

Wierzymy w podejście „business first”. Rozumiemy wyzwania związane z prowadzeniem biznesu w zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym otoczeniu. Wiemy, że zwinne zarządzanie wymaga nieszablonowych rozwiązań prawnych, a najlepsze efekty przynosi bliska współpraca prawnika z Klientem. Tak właśnie działamy.

Więcej
WGO Legal kancelaria prawna dla branży TSL

TSL

Od wielu lat jesteśmy stale zaangażowani w obsługę prawną przedsiębiorstw działających na różnych płaszczyznach w międzynarodowym transporcie morskim, drogowym i kolejowym. Wśród naszych Klientów są renomowani przewoźnicy, spedytorzy, agenci, operatorzy intermodalni, przeładowcy, linie żeglugowe, armatorzy oraz przedsiębiorcy zajmujący się budową i utrzymaniem infrastruktury transportowo-logistycznej.

Więcej
WGO Legal Szczecin obsługa prawa firm produkcyjnych

Produkcja i handel

Produkcja i handel stanowią krwiobieg gospodarki zaś wsparcie prawne konieczne jest w odniesieniu do całego spektrum zagadnień związanych z planowaniem, organizacją i realizacją procesu produkcyjnego a finalnie dystrybucją i sprzedażą wytworzonych produktów oraz ich marketingiem.

Więcej
WGO Legal prawnicy dla firm IT

IT i nowe technologie

Wspieramy aktywnie polskie i zagraniczne firmy z branży IT i nowych technologii, zarówno na etapie ich tworzenia jak i we wszelkich aspektach związanych z rozwojem ich działalności Dzięki codziennej pracy z producentami gier komputerowych, aplikacji, utworów audiowizualnych pewnie poruszamy się w regulacjach prawnych dotyczących praw autorskich i pokrewnych.

Więcej