POL | ENG | DE

+48 91 577 47 41 office@wgolegal.pl Polish | English | Deutsch

Biznes

Wierzymy w podejście „business first”. Rozumiemy wyzwania związane z prowadzeniem biznesu w zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym otoczeniu. Wiemy, że zwinne zarządzanie wymaga nieszablonowych rozwiązań prawnych, a najlepsze efekty przynosi bliska współpraca prawnika z Klientem. Tak właśnie działamy.

Od ponad dekady świadczymy kompleksową usługę wsparcia prawnego biznesu działając na zlecenie polskich i zagranicznych przedsiębiorców w kluczowych sektorach gospodarki kształtując ramy prawne dla rozwoju prowadzonej przez nich działalności, umożliwiając realizację ich ambitnych planów i osiągania sukcesów rynkowych. 

Współpracując z kancelariami zagranicznymi zapewniamy wsparcie prawne w projektach sięgających swym zakresem obszaru całej Europy i państw Ameryki Północnej i Południowej.

Nasza pomoc prawna obejmuje zarówno etap planowania i rozpoczynania aktywności gospodarczej, w tym tworzenia odpowiednich struktur dopasowanych do profilu i skali planowanej aktywności biznesowej, jak i pełne wsparcie w toku bieżącej działalności w szerokim zakresem zagadnień prawnych. Specjalizujemy się w przekształceniach złożonych struktur korporacyjnych oraz rynku fuzji i przejęć.

Usługi oferowane przez WGO Legal odnoszą się zarówno do wszelkich przejawów „zewnętrznej aktywności” przedsiębiorstwa (udział w spotkaniach i negocjacjach handlowych, reprezentacja przed urzędami i organizacjami, ochrona interesów w ramach postępowań sądowych i administracyjnych) jak również do „wymiaru wewnętrznego” (bieżąca obsługa prawna; przygotowywanie dokumentacji korporacyjnej, handlowej i pracowniczej; audyty; badania due diligence; opracowywanie dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych; doradztwo w zakresie wdrażania środków ochrony prawnej dotyczących cyberbezpieczeństwa). 

Radzimy kompleksowo, zwracając uwagę nie tylko na stronę prawną, ale również biznesową, aby w każdym przypadku wypracować najbardziej optymalne rozwiązanie dla naszych Klientów.

Obsługę prawną zapewniamy w językach polskim, angielskim i niemieckim.