POL | ENG | DE

+48 91 577 47 41 office@wgolegal.pl Polish | English | Deutsch

Produkcja i handel

Produkcja i handel stanowią krwiobieg gospodarki zaś wsparcie prawne konieczne jest w odniesieniu do całego spektrum zagadnień związanych z planowaniem, organizacją i realizacją procesu produkcyjnego a finalnie dystrybucją i sprzedażą wytworzonych produktów oraz ich marketingiem.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w odniesieniu do obsługi prawnej przedsiębiorstw produkcyjnych w branży przemysłowej, stoczniowej, elektrotechnicznej, energetycznej oraz medycznej.

Reprezentujemy przedsiębiorców koncentrujących swoją działalność na handlu towarami i usługami, tak w odniesieniu do sprzedaży hurtowej jak i detalicznej, prowadzących działalność stacjonarnie oraz online. Wspieramy Klientów funkcjonujących na różnych ogniwach łańcucha dostaw.  

Na każdym etapie dbamy o właściwe rozłożenie ryzyk i zabezpieczenie interesów prawnych naszych Klientów. Z właściwym wyczuciem poruszamy się po regulacjach prawnych dotyczących tych sektorów i wskazujemy Klientom najbardziej efektywne rozwiązania skrojone do ich potrzeb.